Punojm dyr me zenzor

Shitet nga: driiton ktasniqI 15 Pri 08:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Të tjera
Ponimi dyr me zenzor dhe dyr xhami dhe dyr harmonik streja dhe Yolande dhe tushkabina fasada strukurale dhe gjys strukturale alkobon she kostruksjone metalikut
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim