Punojm te gjitha punet nga Graniti dhe Mermeri

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Bllaca Mermer 25 Krr 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjakovë
Sektori : Të tjera
Ofrojm keto:Pune nga Graniti dhe Mermeri si:P.SH Terasa,Ballkona,Shkalle,Garazha,Veranda,Varreza,Tavolina,Kroje,Korrniza per Puse,si dhe Rrasa te Gurit punojm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim