Punojm pishina familjare

Shitet nga: Ilir krasniqi 24 Jan 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Ponojm pishina familjare me profjnalizem punojm sipas porosis tuaj dhe dimenzjonit kem te dizanuar mbi 20 pishina me pompa te filtezimit jan te sjellur nga italija ma shum kontatimin ne telefin 044582847 ju mirpres .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim