punojm me kamiona dhe bagera

Shitet nga: muli 08 Mar 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Punojm me kamiona dhe bagera si :rrafshitim . Hapim kanale . Qelim male Bajm dhe
Mund tna kontaktoni ne viber
+37744724981
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim