Tenda dhe tavolina për dasma "BINI"

Shitet nga: Hamit Shala 22 Krr 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shërbimet : Për dasma
Kemi tenda për dasma në shërbimin tuaj!

Tenda ka madhësi 7x14metra (7 metra gjerësi x 14 metra gjatësi).
Ka ndriqim të brendshëm
Me tendën vijnë edhe 18 tavolina me ulëse (160-180persona)

Transporti falas...

Telefoni për kontakt 044/214-950 dhe 049/214-950
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim