Masazh profesionale me duar ose me ... 10 ero i or

Shitet nga: Armend Shabanaj 19 Mar 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Gjakovë
Shërbimet : Për kozmetike dhe për flokë
tretman i masazhes tan trupin,me vaj te ndryshem ,me paisje me vibracione apo me gishta dhe me trup ,per ata ne mosh ,njerez invalid per ata qe kane nevoje trupin ta pushojn e dojn te knaqn oferta asht 10 ero i or ,ju mirepresim me masazhere te licencuara kontaktoni me Armendin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim