KOMPANIA-EXTRA.E.SPECIALIZUAR,PËR-PASTRIM-SHTEPI..

Shitet nga: ARIAN-O45-405-531 Sot 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
KOMPANIA- EXTRA, E,SPECIAZUAR PËR PASTRIM. SHTEPIVE-LOKALEVE -OBJEKTE .LARIJEN E GEJAVE [kauqat] -LARIJEN E KONFORIT VETURAVE [tapacirat ulse etj]. ME SHAMPONA NGA GJERMONIA -BËJM MONTIM BLLOBEKAVE [tapeta shtepive lokaleve ] ME QMIME ME ,TË,VOLISHEM NË RAJON ,U MIRË PRESIM .NR -045-40 55 31. --049 -71 40 60
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim