Pastrojm shtepi,banesa,

Shitet nga: linda 09 Shk 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
pastrojm shtepi,banesa,qerdhe,vende tjera etj.te interesuarit te lajmrohen ne numrin 044763226.PASTROJM VETEM NE QYTETIN E GJAKOVES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim