Shërbime të pastrimit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: 1T Real Estate Sot 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
XoXo Express ofron sherbime të pastrimit.

Ju mirëpresim. 044 801 101
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim