dru nshitje

Shitet nga: xxxxx 09 Nën 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
kem dru nshitje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim