AGJENSIONI OFERTA JU NDERMJETSOJM NE SHITJE

Shitet nga: @@@@@ 12 Dhj 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shërbimet : Të tjera
PER SHTEPIJA BANESA TRROJE DHE QERA TE BANESAVE OSR SHTEPIJAVE tel 44804640..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim