Agjensioni Fenix

Shitet nga: Agjensioni Fenix 23 Mar 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shërbimet : Të tjera
"Agjensioni Fenix "- merret me shitjen dhe ndërmjetsimin e e patundshmerive: Banesave, trojeve, lokaleve.

-Nese posedoni patundshmeri dhe deshironi te leshoni me qera apo ta shitni ju lutem vizitoni Agjensionin Fenix.


- Agjensioni Fenix-
Rr.Qazim Bakalli-Qarshija e vjeter,perball Hanit te Haraqise
044/377-403
049/304-455
Gjakovë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim