Agjensioni i patundshmëris

Shitet nga: Agjensi Imobiliare 07 Mar 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shërbimet : Të tjera
Agjensioni për patundshmëri "XL Imobiliare"!
Garanci për bashkëpunim të suksesshëm
Agjencia "XL Imobiliare"- urë ndërmjet blerësit dhe shitësit, ndërmjet qiramarrësit dhe qiradhënësit.
SHITBLERJE DHE QERADHËNJE TË PATUNDËSHMËRIS,
SHTËPI,BANESA,LOKALE AFARISTE,TOKË..ETJ
Jemi mirënjohës për besimin dhe mbështetjen e atyre që na zgjodhën si partner të tyre.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim