BUBASHFABA insekte 044/049 550009 VIBER buba of..

Shitet nga: D.D.D 18 Jan 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shërbimet : Të tjera
QMIMET: per Prishtine

BEJEM SHFARROSJEN E BUBASHFABAVE ME GARANCION 6 MUJOR, ME GELL EKOLOGJIK PRODHIM AMERIKAN MAXFORCE & BAYER ELEMINIM PER 2 DITE

JU GARANTOJME . .+377 44 550009 VIBER

BUBASHFABA (FURRTARE) DEZINFEKTIM DERATIZIM DEZINSEKTIM .

BEJME ELEMINIMIN E TE GJITHA LLOJET E INSEKTEVE (bubashfabave) ME GARANCION NE MENYRE PROFESIONALE NGA TEKNIK TE CERTEFIKUAR NE BANESA DHE SHTEPI TUAJA ME TRETMAN: GELL DHE STACIONE KAREM EKOLOGJIK ME PRODHIM AMERIKAN TE LICENCUAR PA PASUR NEVOJE TE LARGOHENI JASHTE SHTEPIS TUAJ PA NDONI RREZIK PER FEMIJET DHE FAMILJEN TUAJ .


KOMPANIA JONE KRYEN EDHE SHPERBIMET E D.D.D.-SE NE :FABRIKA,DEPO TE MALLRAVE LOKALE AFARISTE CAFFEBAR ETJ. ME LICENC NGA MINISTRIA DHE LESHOJME VERTETIM 6 MUJOR ME GARANCION 6 MUJOR qmimet me mareveshje

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim