Bejme shtrimin e pllakave apo keramikave

Shitet nga: Alban 13 Mar 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shërbimet : Të tjera
Bejme shtrimin e keramikave apo pllakave. Ju garantojme per punen tone dhe me nje cmim mjaft te volitshem. Per me shume informata ne kontaktoni ne nr e tel. 044-996-009
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim