Konfederata Zvicerane / Kompensim i fondit Zvice..

Shitet nga: Valon 28 Maj 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shërbimet : Të tjera
Për ata persona qe kanë punu për një kohë në Zvicer dhe qe tani janë të intersuar për terheqjen e kontributeve të Rimbursimit (pagim).

Për informata shtes ju lutem me kontaktoni në Numrin Celular
+377 44581781
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim