Flughafer Transfer Aeroport Transfer

Shitet nga: Flughafen Transfer 21 Nën 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Gjakovë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Ju mund te udhetoni nga Gjakova per në Aeroportin e Prishtines dhe nga Aeroporti per ne Gjakove per vetem 10 euro.
Rezervo dhe Perfito
tel dhe viber 00 377 44 37 47 90
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim