Plehra natyral -Dhe per kopshte

Shitet nga: Martini 11 Pri 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Dhe te mir per kopshte oborre si dhe plehra te lopve ti imt (djugur) me pakic dhe shumic me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim