transport me kamion

Shitet nga: kamion 20 Sht 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Bejm transportin e dheut zhavorrit me kamion 3aks po ashtu nivelizimin e tokes germimin etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim