MONTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE GRANITIT

Shitet nga: BUJAR 03 Tet 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
BOIM MONTIMIN E QERAMIKAV TE GJITHA LLOJEVE,,GRANITIT,,SHKALL,IZOLIME TE BANJOVE ,FASADA TE BRENDSHME,,LAMINATE ,ETJ ETJ ME PROVOI PUNE 15 VJEQARE ,ME QMIME TE ARESYSHME NE TREG DHE KORREKSI , PER IFORMACIONE MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT TAN TEL, OSE VIBER NE TE DY NUMRAT 045387540 049113983 JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim