RENOVIME dhe instalim i te gjdolloj te pllakave+

Shitet nga: Sokol Krasniqi 16 Maj 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Bejme ndertime e renovime, si dhe instalimin e pllakave e gjdo lloj guri naryral e artificial.OXHAQE te salloneve nga guri natyral dhe ngaa mermeri e graniti. Me pervoje te gjate ne kete veprimtari ne SHBA. Thirrni ne tel.045-277-961. Ju falemi nderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim