Sherbime te Zdrukthtarise

Shitet nga: Shkelqimi 29 Maj 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Ju ofrojme gjdo sherbim te zdrukthtarise me ne e largoni problemin e Karrigave,Tavolinave ,Krevetave Mobiljeve dhe gjdo sendit qe eshte nga druri.Si dhe bejme renovime te Mobiljeve shtepiake nga Druri .Ju mirepresim .044696156
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim