Tenda me qera

Shitet nga: Fati 20 Shk 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Ofrojme tenda me qera.
Dimenzionet e TENDAVE jane 18m x 6m edhe mund te zgjaten edhe ta shkurtohen sipas deshires suaj
e kane dhe ndriqimin .

Transportin dhe montimin e bejme GRATIS..

Jemi korrekt dhe ju ofrojme qmime te Volitshme

Per me shume informata kontakto ne facebook Fati-m Ballona
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim