Fidane te pemeve molle dardhe kumbull etj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Fidanishtja GARDEN 02 Nën 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Shesim fidane te pemeve (molle, dardhe, kumbull... etj) me shumice dhe pakice.
Prodhues i lisencuar nga MBPZHR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim