Lakra

Shitet nga: Lakra 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Shes lakra me shumic dhe pakice.
Qmimi me shumice 0.10 cent killa.
Me pakice 0.15 cent killa.
Lakrat jan te shendosha dhe 100 % bio.
Bojn per turrshi edhe per sallat.
Tel: 044-749-781
Viber +386 49 58 98 48

Laken Lakna
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim