Energji Solare

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kreshnik 20 Tet 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR   2 300 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Të tjera
Energji solare per shtepi kapaciteti prej 1.8 kW te sistemit off-grid me cmim prej 2000 €.
Permban tre panele solare, inverter gjerman WT Combi 2500VA 24V, dy bateri gjermane me gel WT SG - 100Ah 12V. Furnizon ateher kur nuk ka energji elektrike dritat ne shtepi, INT, TV, receiver, frigorifere dhe paisje tjera elektronike me shpenzime te vogla.

Poashtu Camping1 jane paisje vetem me 4 drita dhe USB mbushje per telefon cellular me cmim prej 250 €.
Kjo paisje sherben per ndricim naten apostafat per kamping, stan, piknik etj. e cila eshte e pavarur nga energjia elektrike dmth mjafton te mbushet diten nga paneli dhe te kesh ndricim naten.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim