Hekurishte depo me shumic

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NTP TONI-H 17 Pri 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Të tjera
Bejme shitjen e te gjitha llojeve te profileve te hekurit me dim prej 15x15 deri 120x120 me trashesi te ndryshem , llamarina te zeza te zinktuara dhe te aluminit . Gjithashtu kemi edhe shrafa tiplla , brava bagllam , rrota llagera maje dekoruse etj etj. Gjendemi afer stacionit te autobuseve prane shkolles zekerija rexha , si dhe ne rrugen magjistrale gjakove prizren tek ish autoshkolla e vjeter . per kontakt nr tel. 044457748 dhe 044189494 ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim