Shesim Dritare

Shitet nga: Skender 30 Sht 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Të tjera
Shesim 40 Dritare dhe 5 dyer per ballokn.
Cmimi me marveshjes dhe mund te na kontaktoni ne nr tel:044464520
Presum blers serious
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim