TENDA

Shitet nga: Arbeni 24 Tet 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Të tjera
MATERIAL ( SIKUR CARRADA) E CILA MUND TE PERDORET PER TENDA , PER QANTA , PER NDERTIMTARI , ESHTE KUNDER SHIUT, ETJ, ETJ. ......... ESHTE MATERIAL SHUME I FORTE ME GJERESI = 1,5metra DHE GJATESI DERI NE 300 Metra .................. QMIMI I SHITJES ME SHUMICE ESHTE 0,80 EURO PER DIMENZION 1,5 m X 1m.. ..... gjendemi ne GJAKOVE .......044128637 DHE . 049313917
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim