Lima-Tex

Shitet nga: Lima-Tex 11 Nën 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Lima-Tex
Bëjmë qepjen e uniformave të punes,të të gjitha llojeve me porosi.
044 416 250 045 575 175
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim