Veshembathje nga Austria

Shitet nga: Avdyl berisha 13 Mar 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Shitet i gjithe malli qe kemi ne dyqan dhe raftet. Si mall kemi rroba nga Austria per femra, te gjitha jane te reja, me etiketim. Ne mall perfshihen edhe disa rroba per meshkuj, per femije, kepuce per femra, gjesende te vogla, si lodra, zbukurime etj.
Per shkak te mbylljes se dyqanit ne shesim edhe raftet.

Mund te na gjeni ne rr. Migjeni, afer hotel Jakova, blloku i ri.

Per me shume detaje kontaktoni +38649243847
Te njejtin numer mund ta therrisni edhe ne Viber.

Ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim