Muzike neper dasma me Dj dhe Tupana

Shitet nga: dj 26 Maj 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Muzikë
DJ BLENDI-MUZIKE NEPER DASMA DHE AHENGJE FAMILJARE" PER JU I KEMI EDHE TUPANAT....... NA LAJMERONI NE
MOB" Dj blendi" 044-387-469
MOB" Tupana Show" 044-997-724


DJ BLENDI-GJAKOVE........
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim