Studio inqizimi komplet

Shitet nga: Privat 24 Maj 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

530 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Muzikë
Studio perfshin: Mikrofonin me kutin e tij, Perforcuesin e zerit, Mikseten Behringer, shtepize e kompjuterit me sound kartelë( kartelen e zerit ) brenda tij, Boksa(Zvoqnika,Zmadhues zeri), kembet e mikrofonit si dhe nje ekran te vjeter.
Ekrani qe shihet ne foto nuk perfshihet si dhe tavolina, ndegjuset nuk jane me, mous tastiere nese eshte nevoja po me te njejtin qmim, madje edhe tavolina.
Numri telefonit per kontakt eshte me posht , mundeni edhe viber me kontaktu.
+37745441825
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim