Studio radio tip sharp me tri cd,dy kaseta +fm

Shitet nga: Astrit 29 Nën 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Muzikë
Radio punon mir ne kaseta,dhe radio por ka nje defekt te vogel ne cd,pra nuk i lexon cd,jat problem ky qe evitohet,ndreqet leht me pak para,
radio nuk ka zvoshnik,por ka :@larm,ka programin per kurdisje alarmi,dhe ndezje e shkyqje te radios
Eshte stand by power,
ok ju mirpresim ne ket numer:044.425.809,
edhe ne viber po me ket numer.
Flm per bashkepunim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim