Violinë elektrike Silent YAMAHA sv 150

Shitet nga: shpend 13 Sht 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Muzikë
Violinë elektrike silent YAMAHA sv 150 . Eshte e re dhe e pa perdorur .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim