DY MONITORA 19 INCH SHUMË TË MRË DHE TË LIRË

Shitet nga: Monotora Sot 08:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

19 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes dy monitora në gjendje të shkelqueshme:
1. Samsung 19 inq ngjyrë e zezë dhe tjetri
2. Terra 19 inch me ngjjyrë poashtu e zezë

SHITEN EDHE VEÇ

Bëjmë edhe ndërrim.

I njeti numë është edhe VIBER

+377 44 246 501
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim