Dr Pc Kryej Te gjitha sistemet operative,,

Shitet nga: Buroo Pc 29 Mar 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Sherbime

Fromatizim

Instalime te androidit me gjita programet...

Gjitha programet per apell dhe regjistrim te ip (apell id) qe mundeson instalimin e te gjitha programeve ne iphonen tende personale.
qmimet formatizim 5 euro me sisteme te licencuara

ip (appel id) 3 euro per iphone ose tab..

android po ashtu edhe programet ne samsungun tend vetem per 3 euro....kontakt 045-570-378
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim