Extreme PC Acer 32gb ram, 4gb Grafik, i7 4770

Shitet nga: Ardit 11 Shk 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 450 EUR   1 899 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes Kompjuterin Acer vetem 1 Muaj te perdorur.
***
32 GB Ram, 4Gb nVidia Geforce, i7 3.9 ghz 4770 (4th generation ) 8 threads
Windows 10 Professional (Origjinal) I licensuar
Ka 1TB Hard Disk dhe 128gb SSD
Kompjuteri mund te perdoret per Extreme Gaming, Video Produksion, 3D Animation (Adobe,Autodesk etc)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim