Kompjuter dhe skener me fotokopje

Shitet nga: Besian 10 Pri 02:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   150 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Kompjuteri statik me te gjitha paisjet, plus printeri me skener shitet per cmim shume te volitshem.
Kompjuteri ka preformance shume te mire, 1 GB ram memorie dhe ne gjendje te rregullt.
Per info me shume me kontaktoni!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim