Kompjuter komplet me tavolin

Shitet nga: nori 14 Dhj 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   150 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Kompjutera desktop
shes kompjuterin komplet me paisjet perberese siq shihet ne foto ...
Monitor 19 '' LCD me zerim SRS- EXTRA .
Shtepiza 3.2 ghz
Tastatura dhe mausi
telefono nga ora 8 deri 22 mbremje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim