Monitor për Kompjuter SONY (Flet)

Shitet nga: Egzon 06 Sht 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Monitori ne gjendje të rregullt me të gjitha kabllot percjellëse,shumë i ruajtur.
Nr Kontakti Cel dhe Viber
+38649888276
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim