PC Lenovo

Shitet nga: Ujkan 14 Shk 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shitet PC Lenovo

2gb ram memory card
CPU 3.0
Core 2 duo
HDD 160 gb

Monitori HP 21"

Tastiera dhe mausi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim