PC dhe paisje tjera per LAN/Wifi per Internet Ca..

Shitet nga: Libert 04 Mar 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Kompjutera desktop
PC jon ne gjendje te mire, komplet per internet caffe me gjitha paisjet per LAN dhe Wifi (Shperndarsit e rrjetit, kabllot dhe modem per Wifi.

Dell Optiplex 620:
Processor Pentium 4/ 2.8 Ghz
RAM/ 2Gb
Graphic ATI Radeon HD 5400 /1Gb
HDD/ 60Gb

Lenovo ThinkCentre M57:
Processor Intel Core2duo/ 2.33Ghz
RAM/ 2Gb
Graphic Intel GMA 3100/ 256mb
HDD/ 60Gb

Mouse Microsoft
Tastatura HP
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim