Pc dell

Shitet nga: Benn 22 Shk 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shitet pc dell komplet me monitor crt 17 inq tastier dhe maus
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim