Pentium 4

Shitet nga: kompjuter 11 Dhj 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Kompjutera desktop
shes kompjuter 5 pentium 4 CPU 3.00GHz 512 mb of ram me ekran 19 inch tastatur dhe mouse jan ne gjendje te rregull te sapo formatizuar dhe nje pentium 4 3.20 GHz 1 GB ram me ekran 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim