Shitet Kompjuter Desktop i Kompletuar.

Shitet nga: Rigers 02 Shk 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shitet Kopjuter DEll Optilex 620.Dual core 3GHZ,Ram 3 Giga DDR2 667MHZ.Hardisk 160 GB Sata.Monitor 19 " Accer. Mouse ,tastier dhe bokse. 110 Euro i dsikutueshem.Tirane
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim