Shitet shtepiza si dhe nje laptop Mac

Shitet nga: Lis 24 Nën 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Kompjutera desktop
1. Shitet shtepiza Foxconn, me keto performanca:
Amd Semprona 1.8GHz
4Gb Ram DDR 2
Nvidia GeForce 9300gs 1GB - VGA, HDMI dhe DVI
Hard Disk 80Gb
Çmimi: 60€

2. Shitet laptopi Mac PowerBook G4, me keto performanca:
1.5 Ghz PowerPC G4
1Gb Ram DDR SDRAM
Hard Disk 160Gb
Laptopi ka adapter origjinal si dhe ka nevoj per nje format, por problemi qendron tek bateria e biosit dhe duhet ti ndrrohet.
Çmimi: 80€

Mund te kontaktoni edhe ne viber: +38649/125-868
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim