kompiuter dell. perfekt

Shitet nga: eeee 09 Mar 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

131 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Kompjutera desktop
shes kompiuter dell në gjendje të përsosur. Windows 7 profesional të licencuar parametrat I keni dhe në foto. Përfshihet në çmim tastierë de maus. Jam në Bajram curri por çdo të premte vij në Gjakovë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim