2 lop topa per pjes

Shitet nga: lop top 28 Jan 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
shes 2 lop topa per pjes

dual core

i kan te dyt 5 gb ram

1 hdd 320 gb

si dhe adapterat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim