ASUS

Shitet nga: kiki 08 Pri 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
ASUS f3jc 1.5 Gb RAM, 320 Hdd. perveq plastikave te demtune qe shihen ne foto te tjerat ja n funksionale dhe punon perfect procesorin e ka intell dhe graohik nvidia
performancat i keni ne foto
ner cmim mos thirrni hiq flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim